Home

Kurz zdravotník zotavovacích akcí

Zdravotník Zotavovacích Akcí - Akreditovaný Kurz Mšmt

 1. V kurzu Zdravotník zotavovacích akcí jsme doposud úspěšně proškolili 791 lidí. Táboroví vedoucí, lektoři nejrůznějších kroužků, sportovní trenéři mládeže ti všichni dobře vědí, že ve světě dětských her občas stačí jeden špatný krok a úraz je na světě. Chcete-li být na vážné, ale i zdánlivě banální stavy perfektně připravení, zvolte tento.
 2. Zdravotník zotavovacích akcí . ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. Délka kurzu: 42 hod. Certifikát: Rekvalifikační certifikát (akreditace MŠMT) s neomezenou platností Cena kurzu: 3500 Kč Stručný popis kurzu: Rekvalifikační kurz ZDRAVOTNÍ ZOTAVOVACÍCH AKCÍ je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pod číslem jednacím 17234/2020-1/175. Účastníci se.
 3. Víme, že vaše práce není zrovna zlatý důl. Nabízíme vám slevu ve výši 500 Kč na kurz Standard, který má akreditaci Zdravotník zotavovacích akcí. Stačí, když zároveň s poplatkem za kurz (poníženým o 500,-) zašlete na info@zdrsem.cz vyfocené/naskenované potvrzení od své školy či oddílu. Vzor potvrzení zde

Zdravotník zotavovacích akcí - Rescue Trainin

Rekvalifikační kurz Zdravotník zotavovacích akcí seznámí uchazeče se všemi nezbytnými informacemi pro výkon role zdravotníka zotavovacích akcí dle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů a navazující vyhlášky č. 422/2013 Sb., kterou se mění vyhláška MZ č. 106/2001 Sb.,o hygienických požadavcích. Pro účastníky svých kurzů první pomoci i pro ostatní zájemce vydává Český červený kříž řadu učebnic.. Jednou z nich je i Zdravotník zotavovacích akcí kolektivu autorů (MUDr.J.Hornych, MUDr.V.Jukl†, Doc.Dr.M.Jukl, MUDr.R.Juklová, MUDr.J.Kaufman a Doc.Dr.H.Podstatová,DrSc.) pro zdravotníky zdravotníky na zotavovacích akcích, školách v přírodě a jiných. Kurz zdravotník zotavovacích akcí . Je definovaný ministerskou vyhláškou (rozsah 40 hodin), na jehož konci obdrží absolvent osvědčení o kvalifikaci ZZA. Tento kurz je zároveň nezbytným předpokladem pro získání vůdcovské zkoušky. Platnost osvědčení je právně neomezená Zdravotník zotavovacích akcí Absolvent kurzu je vybaven potřebnými znalostmi a dovednostmi pro výkon zdravotnického dozoru na zotavovacích akcích dle vyhlášky č. 422/2013 Sb. Ovládá a poskytuje první pomoc a uplatní se zejména jako zdravotník zotavovacích akcí na táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech a. (2) Kurz pro zdravotníky zotavovacích akcí- ZZA Kurz je akreditován MŠMT ČR - absolventi působí jako zdravotníci na pobytových akcích - dětských táborech, na zotavovacích akcích, školách v přírodě, lyžařských zájezdech ap. (dle zák. č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví)

ZDrSE

Rekvalifikační kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ Termín zahájení: další kurz podzim 2020 (rekvalifikační kurz bude otevřen při dostatečném počtu zájemců) Organizátor kurzu: Mgr. Jana Reisigová Kontakt: +420 581 601 792 E-mail: kurzy@szs-hranice.cz Informace a přihláška ke stažení ZD Rekvalifikační kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Kurz připravuje absolventa na funkci zdravotníka ve výše zmiňovaných akcích. Posluchači se naučí a prakticky procvičí první pomoc. Další přednášky jsou zaměřeny na tématiku akutních stavů, péči o. Podrobnosti ke kurzu Zdravotník zotavovacích akcí. Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA) je kurz akreditovaný u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).Akreditován jej máme jako 44 hodinový program, v rámci kterého dostanete více než kompletní základy první pomoci.Program kurzu je doplněn o vzdělávací bloky potřebné pro kvalitní práci táborového. Zdravotník zotavovacích akcí je kurz programu celoživotního vzdělávání (akreditace MŠMT č. MSMT-20770/2020-1/212) v rozsahu 45 hodin. Po jeho absolvování a složení závěrečných zkoušek dostanete osvědčení o absolvování kurzu, které Vás opravňuje vykonávat činnost zdravotníka na zotavovacích akcích, školách v přírodě, výletech, táborech atd

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti Nezávazná objednávka - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem. PRAHA: Zdravotník zotavovacích akcí - intenzivn Zdravotník zotavovacích akcí v letních horách; Zážitkový outdoorový kurz vám nabídne nejen základy první pomoci, ale spoustu dalších praktických dovedností pro bezpečný pohyb v horách a zvládnutí krizové situace v horském prostředí. Kurz má u nás dlouholetou tradici a provede vás jím naše nejzkušenější. Zdravotník zotavovacích akcí; Fakulta / organizační jednotka: Lékařská fakulta OU: Cílová skupina: Neomezeno. Podmínkou pro přijetí účastníka je věk nad 18 let. Doba trvání / hodinová dotace: 41 hodin: Cena: 2 100,- Kč (cena pro studenty denní formy studia Ostravské univerzity 1 600,- Kč) Forma: kombinované: Organizace.

V Oblastním spolku Českého Červeného kříže organizujeme kurzy první pomoci už bezmála deset let a za ten čas nimi prošly tisíce frekventantů. Zkušený tým lektorů - mnohý z nich z řad sester, mediků a záchranářů - vás může naučit základním dovednostem ve čtyřhodinových nebo dvanáctihodinových kurzech, nebo také pomoct získat průkaz Zdravotníka. zdravotnÍk zotavovacÍch akcÍ 13. březen 2021 Akreditovaný (rekvalifikační) kurz MŠMT v rozsahu 41 hodin. N ově akreditován dle podmínek MŠMT platných od roku 2017 Zdravotník zotavovacích akcí . Chcete trávit prázdniny jako táborový zdravotník?Jedete jako zdravotník na školu v přírodě?. Právě pro vás je určen kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který pravidelně pořádáme v Pardubicích.. Rekvalifikační kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pod číslem jednacím. Popis kurzu. Cílem vzdělávacího programu Zdravotník zotavovacích akcí je připravit pedagogické pracovníky škol na práci zdravotníka na různých akcích jako jsou zájezdy, školy v přírodě, dětské tábory apod.. Kurze je akreditován MŠMT pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Zdravotník se na různých typech akcí setkává s širokou škálou.

kurz zdravotník zotavovacích akcí má 41 hodinovou normu a je zaměřen na zdravotnickou činnost při škole v přírodě nebo zotavovací akci, který je pořádán v souladu se zákonem č. 258 - 2000 Sb. O ochraně veřejného zdraví [§11] ve znění zákona 274 - 2003 Sb., a zákona 148 - 2004 Sb., podle něhož provozovatel školy v. Zdravotník zotavovacích akcí. Základní norma zdravotnických znalosti pro pedagogy. Teambuildingový kurz první pomoci. Kurz první pomoci pro žáky a studenty. Absolvovat můžete i kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který je akreditovaný MŠMT Kurz Zdravotník zotavovacích akcí je odložen Lada Brožová 20 listopadu, 2020 Velice nás to mrzí, kurz Zdravotník zotavovacích akcí bohužel neproběhne. Vládní nařízení jeho uskutečnění stále neumožňují. Další termín je leden 16,17,23,24.1. 2021 Ti kdo maj Kurz zdravotník zotavovacích akcí Úspěšné absolvování kurzu je nutnou podmínkou pro vykonávání funkce zdravotníka na zotavovacích akcích. Kurz je tedy vhodný zejména pro zájemce o tuto funkci, dále pro pedagogické pracovníky, táborové vedoucí, ale i pro širokou veřejnost se zájmem o co nejširší znalosti v.

zdravotnici.cz: Zdravotník zotavovacích akcí

Poptat kurz » Zdravotník zotavovacích akcí. Pokrývá problematiku zdravotnické činnosti na hromadných akcích. Kurz není zaměřen pouze na první pomoc, ale i na hygienické a organizační aspekty pořádání hromadných akcí atd. Pouze pro zájemce starší 18 let; Absolventi jsou oprávněni vykonávat funkce zdravotníků Zdravotník zotavovacích akcí Pořadatel kurzu: Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace. Popis. Kurz je určen pro pedagogy mateřských škol, základních škol, středních a vyšších odborných škol a center volného času, ostatní zájemce z řad veřejnosti starší 18 let. Zdravotník zotavovacích akcí - táborový zdravotník (40 hodin): akreditace MŠMT Č.j.: 8127/2019-1-366. Kurz probíhá ve čtyřech osmihodinových blocích o víkendech a je zakončen testem a praktickou zkouškou KURZ : lt;br /gt;zdravotnik zotavovacich akci zza akreditovany rekvalifikacni kurz msmt - ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ [ZZA] - akreditovaný rekvalifikační kurz MŠMT : Je určen především těm, kteří chtějí vykonávat funkci zdravotníka na nejrůznějších akcích, např. táborech, školách v přírodě, výukových nebo výcvikových kurzech [vedoucí táborů, pedagogové. KURZ : lt;br /gt;zdravotnik zotavovacich akci zza intenzivni - Zdravotník zotavovacích akcí - ZZA - INTENZIVNÍ : kurz zdravotník zotavovacích akcí má 41 hodinovou normu a je zaměřen na zdravotnickou činnost při škole v přírodě nebo zotavovací akci, který je pořádán v souladu se zákonem č. 258 - 2000 Sb. O ochraně veřejného zdraví [§11] ve znění zákona 274 - 2003.

Kurz Zdravotník zotavovacích akcí. 9. 3. 2020 16. 3. 2020 prihvr. Akreditovaný kurz první pomoci určený pro všechny, kdo mají zájem o výkon funkce zdravotníka na zotavovacích a pobytových akcích pro děti a mládež, na lyžařských a turistických zájezdech a na školách v přírodě Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA) Akreditovaný (rekvalifikační) kurz MŠMT v rozsahu 41 hodin. Kurz je nově akreditován dle podmínek MŠMT platných od roku 2017 pod č.j. MSMT-6843/2017-1/18 Kurz bohužel není aktivní Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! Zlatý standard všech kurzů první pomoci — akreditovaný kurz Zdravotník zotavovacích akcí Pak právě pro Vás je kurz Zdravotník zotavovacích akcí, pro jehož výuku jsme akreditováni od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Absolventi kurzu tak získávají certifikát o získání rekvalifikace Zdravotník zotavovacích akcí a mohou vykonávat zdravotnické asistence na nejrůznějších akcích Dobrý den, rád bych se zeptal, zda může člověk, který získal certifikát pro zdravotníka zotavovacích akcí, být zdravotníkem na zotavovací akci, pokud nemá maturitu. Nalezl jsem totiž nutnost maturity v jedné přihlášce na zdravotnický kurz, nicméně jsem jinde tuto podmínku neviděl

Jak je kurz zakončen? Po absolvování všech částí kurzu s minimální účastí 80%, splnění teoretické a praktické zkoušky, získá účastník akreditované osvědčení o absolvování kurzu Zdravotník zotavovacích akcí. Osvědčení nemá omezenou platnost. Jak se přihlásit ZZA - Zdravotník zotavovacích akcí a škol v přírodě Kurz vedli dva lektoři s bohatými zdravotnickými i lektorskými zkušenostmi. Naši dobrovolníci byli nadšeni a získali dovednosti, které se mohou vždy hodit. Děkuji PPživě za vstřícnost při domlouvání kurzu

Kurz je možné získat ZDARMA zdravotník zotavovacích akcí, školitel první pomoci ve firmách, autoškolách, vzdělávacích společnostech, sociálních zařízeních aj., lektor základní resuscitace BLS, učitel zdravovědy v MŠ, ZŠ i VOŠ, instruktor první pomoci v rámci BOZP, odborný dozor na dětských táborech. Shallow (Lady Gaga and Bradley Cooper from A Star Is Born) - 7-Year-Old Claire Crosby and Dad Cover - Duration: 3:46. The Crosbys Recommended for yo Kurz Zdravotník zotavovacích akcí je rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím 152921/10-24/537. Název vzdělávacího programu: Zdravotník zotavovacích akcí Název pracovní pozice: Zdravotník zotavovacích akcí. ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ - akreditovaný kurz jaro 2020 - zaplněno. Úvod » Aktuality z dopravního hřiště » ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ - akreditovaný kurz jaro 2020 - zaplněno

ČČK - Zdravotník zotavovacích akcí

Zdravotnický kurz - Křižovatk

Zdravotník zotavovacích akcí (rozsah 40 vyučovacích hodin) Tento kurz seznámí uchazeče se všemi nezbytnými informace pro výkon role zdravotníka zotavovacích akcí a škol v přírodě v souladu s přílohou č. 2 vyhl. 106/2001 sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti a podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších. Zdravotník zotavovacích akcí - akreditovaný kurz v rozsahu 42 hodin. Mezi školená témata patří základy stavby a funkce lidského těla, první pomoc (jak teoretická část, tak praktický nácvik), péče o nemocné, základy zdravotnické dokumentace a BOZP, hygiena, epidemiologie a další Kurz je ukončen zkouškou, řádným absolventům bude vydáno Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Absolvent se uplatní zejména jako zdravotník zotavovacích akcí na táborech, školách v přírodě, a lyžařských kurzech Zdravotník zotavovacích akcí - říjen 2020 OS ČČK Zlín otevírá podzimní termín kurzu Zdravotník zotavovacích akcí. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 577 430 011 nebo na e-mailu projekty.cckzlin@volny.cz

- 26. 1. - 16. 2. 2021 - Zdravotník zotavovacích akcí (všední dny) - Staré Město u UH - 6. 3. - 11. 4. 2021 - Zdravotník zotavovacích akcí (víkendy) - Staré Město u UH. Únor: - Běh kurzu Člen první pomoci - Staré Město u UH - Běhy kurzu - Zdravotník zotavovacích akcí - Staré Město u UH - 18. 2 Zdravotník zotavovacích akcí Rozsah 41h . Anotace: Kurz účastníkům zprostředkuje potřebné teoretické znalosti, a skutečné praktické dovednosti. Účastníci si vyzkoušejí základní postupy poskytování první pomoci.Reálně navozené modelové situace umožní vyzkoušet si také vlastní reakce a pohotovost Zdravotník zotavovacích akcí. Získejte v našem kurzu potřebnou kvalifikaci pro funkci zdravotníka na tábory, školní zájezdy, akce, výlety nebo skupinové akce. Více informací. Masérský kurz. Chcete pracovat nebo podnikat v masérských a regeneračních službách? Tak to je masérský kurz pro Vás ten pravý Nebo nám stačí zdravotník , který má pouze kurz CLS armádní je to voják z povolání. Zdravotník a současně hlavni vedoucí Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jako hlavní vedoucí tábora, současně i pořadatel, mohu vykonávat funkci hlavního zdravotníka

Kurz DÍTĚ doporučujeme rodičům, prarodičům, chůvám, pedagogům a všem, kteří chtějí znát specifika první pomoci u dětí. Kurz realizujeme nejčastěji v rodinných a mateřských centrech nebo jako jednodenní intenzivní zážitek pro firmy Zdravotník zotavovacích akcí Akreditace MŠMT v rámci DVPP č. j. MSMT-6543/2018-1-295. KDY: 10. - 12. 5. 2019 a 24. - 26. 5. 2019 (harmonogram bude upřesněn) 7. 6. 2019 - závěrečná zkouška KDE: FSpS MU, Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, 625 00 Brn Název vzdělávacího programu: Zdravotník zotavovacích akcí Název pracovní pozice: Zdravotník zotavovacích akcí Jedná se o velmi kvalitní odborný kurz, který vás připraví na práci zdravotníka na nejrůznějších akcích, např. táborech, školách v přírodě, výukových nebo výcvikových kurzech, hromadných společenských a sportovních akcích Zdravotník zotavovacích akcí. Obsáhlý kurz první pomoci, během kterého se naučíte nejen první pomoc při život ohrožujících stavech, ale i ošetření dalších úrazových a poúrazových stavů. Důraz je kladen na praktickou část, která obsahuje i prověření Vašich znalostí a dovedností zážitkovou formou Kurz se koná od 2. listopadu 2012 do 9. listopadu 2012 vždy v 9-12.00, 13-16.00 a 17-20.00 hod. Kurz Zdravotník zotavovacích akcí je rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím 152921/10-24/537. Kurz vám může zaplatit Úřad práce

KURZ ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. Od 20.5.2019 v 15 hod začínáme školit kurz Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz je 40 ti hodinový, cena 2500,-Kč. Absolvent kurzu obdrží průkaz ZZA s platností 4 roky, pak následuje doškolení - 8 hodin. Kurz se uskuteční v učebně OS ČČK Uh.Hradiště, Palackého nám. 293, Uh.Hradiště KURZ: ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ AKREDITOVANÝ MŠMT (č.j. MŠMT-6962/2017-1/205 ze dne 26.06.2017.Platnost akreditace do 26.06.2020) Po absolvování kurzu účastník ovládá a poskytuje první pomoc a uplatní se zejména jako zdravotník zotavovacích akcí na táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech a jiných podobných akcí pro děti a mládež, které pořádají. ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. Vážení čtenáři, jistě znáte rčení, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme. Chránit zdraví, život a důstojnost člověka, předcházet nemocem a zmírňovat lidské utrpení, to je je

Tyto kurzy jsou pak uváděny např pod názvy: ZZA - zdravotník zotavovacích akcí, který může jezdit s dětmi nebo jinými osobami na letní tábory, ozdravné pobyty, ale pozor, tato osoba není vystudována, má pouze absolvován kurz v rozsahu minimálně 40 hodin. Dále potom kurz ZNZZ - základní norma zdravotnických znalostí pořádá kurz: Zdravotník zotavovacích akcí. termín kurzu: 17. června - 21. června 2019. Určeno zájemcům o práci zdravotníka na táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech a dalších podobných akcích. Podrobnější informace naleznete informačním letáku ZD

zdravotník zotavovacích akcí,kurz-má někdo? Ahoj holky, chystám se udělat si tenhle kurz u červeného kříže, prosím ty z Vás které ho mají o zkušenosti, průběh kurzu a závěrečných zkoušech. Děkuji moc z info a zkušenosti. Přihlášky a dotazy prosíme zasílejte na zuzana.kovandova (z) royalrangers.cz (bez mezer) nebo volejte +420 725738386. Ke stažení: ZDRAVOTNÍK-ZOTAVOVACÍCH-AKCÍ-2020.pd Máte zájem o kurz první pomoci, zdravotníka zotavovacích akcí či maskérský kurz a nenašli jste vyhovující akci v naší nabídce? Můžeme pro Vás uspořádat kurz kdekoli v ČR dle Vašich požadavků. V případě zájmu kontaktujte Lenku Vyskotovou na emailu lenka.vyskotova@centrum.cz. Doškolení ZZA Ostrava 2020 - zrušen

Zdravotník zotavovacích akcí Kromeříž – Junák – český

První z prezenčních akcí dalšího - maloformátového kurzu (9 - 12 osob) pro veřejnost. Kurz má akreditaci MŠMT jako ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ dle vyhlášky 106/2001 MZ ČR - Č.j.: MSMT- 42510/2013-1-956. Více Jednodenní kurz ošetřovatelské péče o ty, kdo chtějí pomoci v nemocnici nebo sociálním zařízení. Ošetření drobných úrazů. Zážitkové kurzy první pomoci. Přijďte zažít první pomoc. Odnesete si informace, ale hlavně zážitek. Kurz zdravotník zotavovacích akcí

Zdravotník zotavovacích akcí (akreditované MŠMT) Neformální přístup pro účastníky kurz znamená, že se mohou uvolnit a lépe se soustředit na výuku a nácvik. Neformální přístup však neznamená, že nebude plně profesionální REKVALIFIKAČNÍ KURZ ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. Termín: 17.-20. 11 2016. Cíl kurzu: Absolvent získá rekvalifikaci k vykonávání funkce zdravotníka, která je vyžadována vyhláškou ministerstva zdravotnictví např. pro dětské tábory Zdravotník zotavovacích akcí - INTENZIVNÍ kurz zdravotník zotavovacích akcí má 41 hodinovou normu a je zaměřen na zdravotnickou činnost při škole v přírodě nebo zotavovací akci, který je pořádán v souladu se zákonem č. 258/2000 Sb. O ochraně veřejného zdraví (§11) ve znění zákona 274/2003 Sb., a zákona. VÁM NABÍZÍ: KURZ: ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. AKREDITOVANÝ MŠMT (č.j. MŠMT-6962/2017-1/205 ze dne 26.06.2017. Platnost akreditace do 26.06.2020.) Po absolvování kurzu účastník ovládá a poskytuje první pomoc a uplatní se zejména jako zdravotník zotavovacích akcí na táborech,. Aktuální kurz - Zdravotník zotavovacích akcí. 20.2.2020 | Aktuality Zdravotník zotavovacích akcí Kdy: 22.5.2020 od 14:00 a 23.5.2020 od 09:00, dále dle domluvy Kde: Dům dětí a mládeže Příbram Cena: 2.100,- Kč Kontakt : 603 92 94 56, pribram@cervenykriz.e

Ukázky první pomoci – BLOMAL s

Zdravotník zotavovacích akcí; Zdravotník zotavovacích akcí. Oblast zaměření: Zdravotnictví. Okres: HK. Název školy: Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234. Detail školy Zdravotník zotavovacích akcí. Cílová skupina: učitel MŠ, I. st. ZŠ, II. st. ZŠ, gymnázia, střední školy Intenzivní kurz: účastníci školení obdrží průkaz o absolvování školení Zdravotník zotavovacích akcí na dobu neurčitou (přeškolení co 4 roky). Uplatnění - lyžařské výcviky, školy v přírodě, tábory apo

O mě :: Zuzanaslabova

zdravotnici.cz: Kurzy první pomoci Zdravotníci s.r.o

Home Aktuálně nabízené kurzy Jednorázové kurzy Zdravotník zotavovacích akcí Informace o kurzu Po absolvování kurzu budete připraveni na výkon funkce zdravotníka na skupinových akcích, táborech, školách v přírodě či sport. akcích, kde zažijete spoustu zábavy, ale v případě potřeby také budete schopni odborně. Kurz Zdravotník zotavovacích akcí svým rozsahem i obsahem odpovídá náplni kurzu první pomoci pro zdravotníka zotavovacích akcí a škol v přírodě uvedené v příloze č. 2 k vyhlášce Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb., o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti, v aktuálně platném znění, tedy k 1. 1 ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ - DRUHÁ SADA. POZOR - kurzy jsou dva ve stejném termínu a místě. Je jedno, na který se přihlásíte, ale hlaste se jen do jednoho. Kurz je veden jako zážitkový a spojuje teorii s praxí a simulovanými záchrannými situacemi Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz Zdravotník zotavovacích akcí, akreditovaný u MŠMT pod číslem 33094/2018-1-919, je určen pro všechny, kterým již bylo 18 let, a kteří jsou trestně bezúhonní. Kurz trvající 40 hodin je rozdělen na dvě části, a to teoretickou a praktickou Kurz pro zdravotníky táborů - zotavovacích akcí . Kurz je akreditován MŠMT. Zahájení kurzu ve čtvrtek večer, ukončení v neděli odpoledne. Absolvent získá průkaz zdravotníka zotavovacích akcí s neomezenou platností. Kurz Zdravotník zotavovacích akcí 2017

Otrava léky - neboj se pomoci! — PrPom

Kurzy a školení, výuka PP :: OS ČČK Olomou

Ihned jsem proto na oblastním spolku ČČK absolvovala rekvalifikační kurz Zdravotník zotavovacích akcí v celkové délce 40 hodin, po kterém jsem byla oprávněna pracovat jako zdravotník na táborech, školách v přírodě, výletech atp. Naše společnost připravila pro širokou veřejnost kurz Zdravotník zotavovacích akcí. Cílem kurzu je připravit absolventy na vykonávání funkce zdravotníka a to nejen při pořádání škol v přírodě, dětských táborů a lyžařských výcviků. Úspěšný absolvent se může účastnit i na sportovních a kulturních.

Akreditované akce a kurzy - Střední zdravotnická škola

Zdravotník zotavovacích akcí. Úvod. je akreditován u MŠMT a při úspěšném absolvování kurzu je absolventovi předáno Osvědčení zdravotníka zotavovacích akcí. Kurz je určen pro osoby starší 18-ti let. Podrobnosti v roce 2019 Kurz zdravotníka zotavovacích akcí 2014 Tábory Stan. na našich střediscích nejčastěji a ve spolupráci se zdravotníky PRPOM jsme pro ně uspořádali zážitkový kurz první pomoci.. Kurz pro veřejnost zaměřený na resuscitaci a polohování zraněných pořádaný pro zájemce o první pomoc z řad veřejnosti a kurz Zdravotník zotavovacích akcí pro vedoucí táborů, zotavovacích a dalších akcí, kde je žádoucí přítomnost zdravotníka Zdravotník zotavovacích akcí Domů » Studium » Kurzy pro veřejnost » Zdravotník zotavovacích akcí. Akreditováno MŠMT ČR Č.j.: 8884/2014-1/304. Charakteristika kurzu. kurz je určen pro pedagogické i nepedagogické pracovníky a všechny zájemce o práci zdravotníka na táborech, školách v přírodě, výletech, lyžařských.

Záchrana tonoucího — neboj se pomoci! — PrPomPetr Střeleclogomanual_5 — PrPomOsobnostní a Sociální Výchova - OdysseaKarel Neuschl :: TOM 3802 LotřiPředávání modelu Brayden – Progress RescuePotápěčský kurz 2020 - Royal Rangers v ČR

Zdravotník zotavovacích akcí. Aktuální termín kurzu Zdravotník zotavovacích akcí: Termín kurzu Zdravotník zotavovacích akcí plánujeme s ohledem na epidemiologickou situaci na jarní prázdniny 2021. Pokud jedna škola shromáždí více než 10 účastníků, můžeme domluvit individuální termín. Přihlášení zde Zdravotník zotavovacích akcí Akreditovaný kurz Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy Číslo akreditace MSMT-33896/2018-1/453 Absolvent: Absolvent kurzu bude schopen zajišťovat odborný zdravotnický dohled na různých akcích, jako je např. škola v přírodě, dětské tábory apod REKVALIFIKAČNÍ KURZ ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ. Kurz Zdravotník zotavovacích akcí je rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím 152921/10-24/537. Kurz Vám může zaplatit Úřad práce Zdravotník zotavovacích akcí - rekvalifikační kurz . V průběhu roku pořádáme několik cyklů velmi oblíbeného a potřebného kurzu Zdravotník zotavovacích akcí, který vede zkušený školitel záchranné služby. Kurz se koná v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a je akreditován MŠMT ČR Kurz ZZA-zdravotník zotavovacích akcí a škol v přírodě. 13.10.2017 Michal Tasch Homepage. Zdravotník zotavovacích akcí. určeno pro širokou veřejnost, zájemce o výkon funkce zdravotníka zotavovacích akcí, škol v přírodě a dětských táborů. Kurzy první pomoci a kurzy ZZA pro zdravotníky zotavovacích akcí Klub 112 z.s. Praha vznikl pro potřeby příslušníků profesí jako jsou hasiči, policisté a záchranáři. Za svou činnost navázal spolupráce v mnoha odvětvích a oborech a proto může dnes připravovat odborné kurzy první pomoci na velmi vysoké úrovni

 • Pneuservis znojmo oblekovice.
 • Draw planet.
 • Nejlepší univerzity na světě.
 • Nadýchaná bábovka.
 • Smažený lilek s česnekem.
 • Sládkovičovo škola.
 • Ventilator vez.
 • Střední školy hradecký kraj.
 • Světla motorových vozidel.
 • Furuncle.
 • Ics par mk3.
 • Čistící prostředky do koupelny recenze.
 • Depilace obličeje plzen.
 • Gaviál.
 • Bezlepkovy prasek do peciva.
 • Mercedes ml 430 recenze.
 • Z čeho se šije kilt.
 • Řeka kongo mapa.
 • Chevrolet traverse cena.
 • Word nový odstavec.
 • Toyota pohon 4x4.
 • Ultrazvukový měřič tepla.
 • Trajekt do anglie autobus.
 • Menstruační uprostřed cyklus antikoncepce.
 • Jak vazit novorozence.
 • Manaslu.
 • Android 7 download.
 • Příliš horká koupel.
 • Mapa řek čr.
 • Eco urna.
 • Ponozkove predplatne.
 • Damejidlo kladno.
 • Tapety dětský pokoj.
 • Znojemské vinobraní program.
 • Nejblíže k moři autem.
 • Billy joel in the middle of the night lyrics youtube.
 • Fermentované klobásy recept.
 • Tradiční čínský oblek.
 • Superheroes lyrics.
 • Infektologie motol.
 • Lampion brno.